Nauczyciel współorganizujący kształcenie w przedszkolu i w szkole – zadania, obowiązki, dokumentacja

Najbliższe terminy

Trwa rekrutacja...

4 dydaktycznych

Szkolenie z oferty numer: 100

• dyrektorzy i wicedyrektorzy wszystkich typów szkół/placówek
  • nauczyciele wspomagający/współorganizujący kształcenie zatrudnieni w szkole/placówce ogólnodostępnej
  • inni nauczyciele zainteresowani tematyką
  • pedagodzy specjalni

Zakres treści

1. Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie w szkole/placówce – od przepisów prawa oświatowego do realiów szkolnych.
  2. Obligatoryjna i nieobowiązkowa dokumentacja nauczyciela współorganizującego kształcenie.
  3. Kluczowe problemy pojawiające się w pracy nauczyciela współorganizującego kształcenie.
  4. Co robić w sytuacjach trudnych – bank pomysłów, które można wykorzystać w pracy nauczyciela współorganizującego kształcenie.

Przewidywane efekty szkolenia

Uczestnicy:

• nabędą/usystematyzują wiedzę na temat zadań nauczyciela wspomagającego/współorganizującego kształcenie zatrudnionego w szkole/placówce ogólnodostępnej
  • pogłębią wiedzę na temat obowiązków nauczyciela współorganizującego kształcenie
  • udoskonalą swoje umiejętności pedagogiczne w obszarze współorganizowania procesu kształcenia dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Termin może ulec zmianie, jeżeli szkolenie nie posiada oznaczenia "potwierdzone".

Przy szkoleniu online, należy wybrać miasto - jest to konieczne tylko dla naszych wewnętrznych statystyk.

Wybierz miasto
Tryb nauczania
Data urodzenia
Adres zamieszkania