Temat szkolenia

Kompetencje cyfrowe uczniów, w tym bezpieczne i skuteczne wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesie edukacyjnym

Najbliższe terminy

Trwa rekrutacja...

Liczba godzin

Szkolenie z oferty numer: 123

Adresaci

• nauczyciele różnych specjalności wszystkich typów szkół
  • nauczyciele wychowawcy

Zakres treści

1. Bezpieczeństwo i zagrożenia w sieci Internet. Zasady bezpiecznego korzystania z narzędzi cyfrowych.
  2. E-podręczniki i materiały multimedialne dostępne w sieci Internet – wyszukiwanie zasobów przydatnych w procesie edukacyjnym.
  3. Krytyczna analiza informacji dostępnych w Internecie.
  4. Tworzenie i wykorzystanie na lekcji ćwiczeń interaktywnych – wspieranie rozwoju kreatywności uczniów.
  5. Serwisy i platformy edukacyjne – zasoby edukacyjne w sieci.
  6. Praca domowa w formie elektronicznej.
  7. Wykorzystanie urządzeń mobilnych w procesie kształcenia.

Przewidywane efekty szkolenia

Uczestnicy:

• poznają zasady bezpiecznego korzystania z Internetu
  • nabędą umiejętność wyszukiwania w sieci wartościowych materiałów multimedialnych i interaktywnych
  • opracują przykładowe ćwiczenia interaktywne do wykorzystania na lekcjach swojego przedmiotu
  • będą potrafili wykorzystać różne narzędzia cyfrowe do prowadzenia swoich lekcji.

Liczba uczestników w grupie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Termin może ulec zmianie, jeżeli szkolenie nie posiada oznaczenia "potwierdzone".

Przy szkoleniu online, należy wybrać miasto - jest to konieczne tylko dla naszych wewnętrznych statystyk.

Zapisz się tutaj

Wybierz miasto
Tryb nauczania
Dane uczestnika