Ośrodek Szkolenia Kadr KURSOR

Szkolenia zawodowe

Szkolenia dla instytucji

Pliki do pobrania

Projekt „KLOSZ EDYCJA 3 - organizacja i finansowanie opieki nad dziećmi do lat 3 w gminach poniżej 5 tys. mieszkańców”
jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

KLOSZ EDYCJA 3 - organizacja i finansowanie opieki nad dziećmi do lat 3 w gminach poniżej 5 tys. mieszkańców

Bezpłatne kursy w zakresie opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat

Planujesz otworzyć żłobek lub klub dziecięcy?

– Powiemy, jak napisać dobry biznesplan.

Chcesz zatrudnić opiekuna dziennego do swojej placówki?

– Dowiesz się, jak to zrobić.

Chcesz zostać dziennym opiekunem?

– Poznasz wymagania i kwalifikacje, które trzeba spełnić.

Wszystko, co musisz wiedzieć o opiece nad dziećmi do lat 3, zgłębisz podczas 24 godzin szkolenia finansowanego ze środków UE w ramach projektu „KLOSZ EDYCJA 3 — organizacja i finansowanie opieki nad dziećmi do lat 3 w gminach poniżej 5 tys. mieszkańców".

Harmonogram

01.03–03.03.2019 r.
Hotel Białowieski, Białowieża (woj. podlaskie)
15.03–17.03.2019 r.
Hotel Białowieski, Białowieża (woj. podlaskie)
29.03–31.03.2019 r.
Hotel Gloria, Przemyśl (woj. podkarpackie)
08.03–10.03.2019 r.
Hotel Białowieski, Białowieża (woj. podlaskie)
12.04–14.04.2019 r.
Hotel Ameliówka, Mąchocice Kapitulne (woj. świętokrzyskie)
25.04–27.04.2019 r.
Hotel W krainie Alicji, Nałęczów (woj. lubelskie)
16.05–18.05.2019 r.
Hotel Gloria, Przemyśl (woj. podkarpackie)
31.05–02.06.2019 r.
Hotel W krainie Alicji, Nałęczów (woj. lubelskie)

Kto może wziąć udział?

Uczestnicy powinni pochodzić (być zameldowani/mieszkać/prowadzić działalność) z gmin liczących mniej niż 5 tysięcy mieszkańców, z makroregionu wschodniego obejmującego woj. lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie.

Zakres szkolenia

Szkolenie trwa 3 dni po 8 godzin i obejmuje m.in.:

Oferujemy:

Lokalizacje

W krainie Alicji to magiczne miejsce, w którym odnajdą Państwo świat ciszy, wytchnienia i snu. Każdego z Gości, który przekroczy nasze progi, czeka niezapomniany pobyt w krainie marzeń.

Wellness & SPA „W krainie Alicji” to również wypoczynek i relaks. Czeka na Państwa nowo otwarty Basen z atrakcjami. W ogrodzie, w altanie nad wodą lub na tarasie, z kubkiem herbaty, odprężą się Państwo po pracowitym dniu.

www.wkrainiealicji.pl

Hotel „Dwór Ostoia” to dobre miejsce wypadowe w Beskid Niski i Bieszczady. 15 km od hotelu znajduje się Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, tzw. 4. cud Polski wśród miejsc turystycznych – tu poznasz proces powstawania szkła oraz jego historię. Na terenie hotelu znajduje się zabytkowy park dworski z alejkami spacerowymi, zespołem stawów, atrakcjami i kortem tenisowym.

W ramach pobytu hotel oferuje bezpłatne korzystanie bez ograniczeń z basenu krytego wraz z kompleksem wodnym, wyposażonym w szereg atrakcji wodnych akich jak przeciwprąd, gejzer, ławki oraz leżanki masujące, a także z kręgielni, bilardu, dart i sali fitness.

www.ostoia.pl

Spa Hotel Gloria jest nowoczesnym obiektem oferującym najwyższy standard świadczonych usług. Położony w przepięknej okolicy nieopodal najciekawszych zabytków Przemyśla, jest optymalnym miejscem do wypoczynku i nabrania sił witalnych. Ta oaza spokoju i dobrego smaku pozwala zapomnieć o zgiełku miasta oraz zregenerować energię do dalszej intensywnej działalności.

W ramach pobytu hotel oferuję korzystanie bezpłatne bez ograniczeń ze strefy wodnego relaksu (basen, sauna fińska, sauna parowa, jacuzzi).

www.hotelgloria.pl

Hotel Białowieski Conference, Wellness & SPA jest nowoczesnym obiektem oferującym najwyższy standard świadczonych usług. Największy kompleks saun i łaźni parowych w Białowieży, rewelacyjne SPA, a także jeden z największych basenów w północno-wschodniej Polsce. W ramach pobytu hotel oferuje bezpłatne korzystanie bez ograniczeń ze strefy wodnego relaksu.

www.hotel.bialowieza.pl

Hotel Ameliówka to jeden z najpiękniej położonych obiektów turystyczno-konferencyjnych w Górach Świętokrzyskich. Gwarantuje spokój i możliwość obcowania z dziką przyrodą. Spokój zapewnia dostateczna odległość od aglomeracji miejskiej oraz obecność potężnych starych drzew. Nieocenione walory przyrodnicze pięknie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami hotelu, który w 2011 roku został gruntownie wyremontowany oraz rozbudowany o dwa piętra z ekskluzywnymi pokojami. Hotel wyposażony jest w windę i podjazdy dla wózków.

Swoim gościom oferuje strefę SPA - jacuzzi, sauny, ruską banię, kabinę masażowo-parową oraz do gabinet kosmetyki i masażu.

ameliowka.pl

Informacje i zapisy

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 500 177 049 lub 84 627 14 29 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
  • łącznie z ew. numerem kierunkowym; tylko cyfry i spacje

Projekt „KLOSZ EDYCJA 3 - organizacja i finansowanie opieki nad dziećmi do lat 3 w gminach poniżej 5 tys. mieszkańców” jest realizowany przez Ośrodek Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR Piotr Wasak w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa II – Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.1: „Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym w dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego”, na podstawie umowy podpisanej z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.