logo

Ośrodek Szkoleniowy KURSOR

Projekt „KLOSZ EDYCJA 3 - organizacja i finansowanie opieki nad dziećmi do lat 3 w gminach poniżej 5 tys. mieszkańców”
jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

KLOSZ EDYCJA 3 - organizacja i finansowanie opieki nad dziećmi do lat 3 w gminach poniżej 5 tys. mieszkańców

Bezpłatne kursy w zakresie opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat

Planujesz otworzyć żłobek lub klub dziecięcy?

– Powiemy, jak napisać dobry biznesplan.

Chcesz zatrudnić opiekuna dziennego do swojej placówki?

– Dowiesz się, jak to zrobić.

Chcesz zostać dziennym opiekunem?

– Poznasz wymagania i kwalifikacje, które trzeba spełnić.

Wszystko, co musisz wiedzieć o opiece nad dziećmi do lat 3, zgłębisz podczas 24 godzin szkolenia finansowanego ze środków UE w ramach projektu „KLOSZ EDYCJA 3 — organizacja i finansowanie opieki nad dziećmi do lat 3 w gminach poniżej 5 tys. mieszkańców".

Harmonogram

Wkrótce podamy daty i miejsca kursów.

Kto może wziąć udział?

Uczestnicy powinni pochodzić (być zameldowani/mieszkać/prowadzić działalność) z gmin liczących mniej niż 5 tysięcy mieszkańców, z makroregionu wschodniego obejmującego woj. lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie.

Zakres szkolenia

Szkolenie trwa 3 dni po 8 godzin i obejmuje m.in.:

Oferujemy:

Lokalizacje

W krainie Alicji to magiczne miejsce, w którym odnajdą Państwo świat ciszy, wytchnienia i snu. Każdego z Gości, który przekroczy nasze progi, czeka niezapomniany pobyt w krainie marzeń.

Wellness & SPA „W krainie Alicji” to również wypoczynek i relaks. Czeka na Państwa nowo otwarty Basen z atrakcjami. W ogrodzie, w altanie nad wodą lub na tarasie, z kubkiem herbaty, odprężą się Państwo po pracowitym dniu.

www.wkrainiealicji.pl

Hotel „Dwór Ostoia” to dobre miejsce wypadowe w Beskid Niski i Bieszczady. 15 km od hotelu znajduje się Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, tzw. 4. cud Polski wśród miejsc turystycznych – tu poznasz proces powstawania szkła oraz jego historię. Na terenie hotelu znajduje się zabytkowy park dworski z alejkami spacerowymi, zespołem stawów, atrakcjami i kortem tenisowym.

W ramach pobytu hotel oferuje bezpłatne korzystanie bez ograniczeń z basenu krytego wraz z kompleksem wodnym, wyposażonym w szereg atrakcji wodnych akich jak przeciwprąd, gejzer, ławki oraz leżanki masujące, a także z kręgielni, bilardu, dart i sali fitness.

www.ostoia.pl

Spa Hotel Gloria jest nowoczesnym obiektem oferującym najwyższy standard świadczonych usług. Położony w przepięknej okolicy nieopodal najciekawszych zabytków Przemyśla, jest optymalnym miejscem do wypoczynku i nabrania sił witalnych. Ta oaza spokoju i dobrego smaku pozwala zapomnieć o zgiełku miasta oraz zregenerować energię do dalszej intensywnej działalności.

W ramach pobytu hotel oferuję korzystanie bezpłatne bez ograniczeń ze strefy wodnego relaksu (basen, sauna fińska, sauna parowa, jacuzzi).

www.hotelgloria.pl

Hotel Białowieski Conference, Wellness & SPA jest nowoczesnym obiektem oferującym najwyższy standard świadczonych usług. Największy kompleks saun i łaźni parowych w Białowieży, rewelacyjne SPA, a także jeden z największych basenów w północno-wschodniej Polsce. W ramach pobytu hotel oferuje bezpłatne korzystanie bez ograniczeń ze strefy wodnego relaksu.

www.hotel.bialowieza.pl

Hotel Ameliówka to jeden z najpiękniej położonych obiektów turystyczno-konferencyjnych w Górach Świętokrzyskich. Gwarantuje spokój i możliwość obcowania z dziką przyrodą. Spokój zapewnia dostateczna odległość od aglomeracji miejskiej oraz obecność potężnych starych drzew. Nieocenione walory przyrodnicze pięknie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami hotelu, który w 2011 roku został gruntownie wyremontowany oraz rozbudowany o dwa piętra z ekskluzywnymi pokojami. Hotel wyposażony jest w windę i podjazdy dla wózków.

Swoim gościom oferuje strefę SPA - jacuzzi, sauny, ruską banię, kabinę masażowo-parową oraz do gabinet kosmetyki i masażu.

ameliowka.pl

Informacje i zapisy

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 500 177 049 lub 84 627 14 29 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
  • łącznie z ew. numerem kierunkowym; tylko cyfry i spacje

Projekt „KLOSZ EDYCJA 3 - organizacja i finansowanie opieki nad dziećmi do lat 3 w gminach poniżej 5 tys. mieszkańców” jest realizowany przez Ośrodek Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR Piotr Wasak w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa II – Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.1: „Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym w dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego”, na podstawie umowy podpisanej z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.