Kurs nowoczesnych technik sprzedaży z obsługą kasy fiskalnej, terminala płatniczego

Najbliższe terminy

08.05.2024 (śr.), 16:00

Zamość

14.05.2024 (wt.), 16:00

Biała Podlaska

15.05.2024 (śr.), 16:00

14.05.2024 (wt.), 16:00

KURSY REALIZUJEMY RÓWNIEŻ W KAŻDYM MIEŚCIE NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Lublin: 1900 PLN
Zamość: 1900 PLN
Biała Podlaska: 1900 PLN
Online: 1900 PLN

Kurs dostępny bezpłatnie z dofinansowaniem KFS lub BUR

Dowiedz się więcej:

Cel i korzyści ze szkolenia​

Szkolenie z dofinansowaniem z BUR znajdziesz: Wyszukiwarka usług – Baza Usług Rozwojowych – PARP
Sprawdź aktualne terminy naboru BUR w poszczególnych województwach Dofinansowanie – PARP – Centrum Rozwoju MŚP

Specjalista ds. nowoczesnych technik sprzedaży z obsługą kasy fiskalnej i terminala płatniczego to profesjonalista odpowiedzialny za efektywną i innowacyjną obsługę procesów sprzedażowych. Jego zadania obejmują nie tylko obsługę tradycyjnej kasy fiskalnej, ale także terminali płatniczych, co przyczynia się do zoptymalizowania procesu zakupowego.

Cel ukończenia szkolenia dla specjalisty ds. nowoczesnych technik sprzedaży:

1. Zdobycie umiejętności obsługi nowoczesnych technologii: Ukończenie szkolenia umożliwia specjaliście sprzedaży swobodną i profesjonalną obsługę zarówno kasy fiskalnej, jak i terminala płatniczego.
  2. Zwiększenie efektywności procesów sprzedażowych: Celem jest opanowanie nowoczesnych technik, które przyczynią się do efektywnego prowadzenia transakcji, zminimalizowania kolejek i poprawy ogólnej jakości obsługi klienta.
  3. Zapewnienie zgodności z przepisami prawnymi: Specjalista po ukończeniu szkolenia będzie świadomy obowiązujących przepisów związanych z obsługą kasy fiskalnej, co przekłada się na prawidłową ewidencję transakcji i uniknięcie ewentualnych konsekwencji prawnych.
  4. Rozwój umiejętności doradczych: Specjalista będzie w stanie doradzać klientom w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniej metody płatności, co wpływa na zwiększenie lojalności klienta i poprawę doświadczenia zakupowego.
  5. Podnoszenie standardów obsługi klienta: Szkolenie ma na celu zwiększenie profesjonalizmu obsługi klienta poprzez skuteczną komunikację, szybką obsługę transakcji i dbałość o bezpieczeństwo płatności.

Ukończenie szkolenia otwiera nowe perspektywy zawodowe, umożliwiając skuteczną pracę w branży handlowej oraz zwiększając atrakcyjność na rynku pracy.

Program nauczania​

Wprowadzenie do nowoczesnych technik sprzedaży
– Rola specjalisty ds. nowoczesnych technik sprzedaży
– Analiza Trendów w Sprzedaży

Wprowadzenie do roli sprzedawcy
– Rola i zadania sprzedawcy
– Psychologia sprzedaży

Komunikacja i umiejętności interpersonalne
– Skuteczna komunikacja
– Budowanie pozytywnego wizerunku

Produkt i branża
– Znajomość produktu
– Branża i konkurencja

Techniki sprzedaży
– Różne metody sprzedaży
– Zarządzanie obiekcjami klienta

Obsługa klienta
– Zasady obsługi klienta
– Rozwiązywanie problemów klienta

Technologie w sprzedaży
– Systemy kasy fiskalnej i terminali płatnicze
– Wykorzystanie internetu w sprzedaży

Szkolenie produktowe
– Prezentacje produktowe
– Praktyczne ćwiczenia  – symulacje rozmów sprzedażowych.

Efektywność sprzedaży i zarządzanie czasem
– Zarządzanie czasem
– Monitorowanie wyników sprzedaży

Wymagania wstępne​

brak

Organizacja kursu​

Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach

Szczegółowy terminarz zajęć jest ustalany wspólnie z zainteresowanymi podczas spotkań organizacyjnych

Certyfikat ukończenia kursu​

Zaświadczenie wydane na podstawie § 23 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Dodatkowo w cenie kursu​

notatnik, długopis, teczka szkoleniowa,

Zapewniamy ciepłe i zimne napoje 😉

Termin może ulec zmianie, jeżeli szkolenie nie posiada oznaczenia "potwierdzone".

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz. 622).

Dlaczego Kursor?

• posiadamy wpis do RIS
  • posiadamy certyfikat jakości usług ISO
  • Posiadamy Akredytację Lubelskiego Kuratora Oświaty
  • Ewidencja Placówek Kształcenia Ustawicznego (rejestr WUP)
  • Nasze zaświadczenie  o ukończeniu szkolenia jest zgodne z wymogami Urzędów Pracy.

Nasze doświadczenie w branży szkoleniowej

Uczymy już od

Przeprowadziliśmy