Ośrodek Szkolenia Kadr KURSOR

Szkolenia zawodowe

Szkolenia dla instytucji i administracji publicznej

Szkolenia dla branży medycznej

Pliki do pobrania

Szkolenia dedykowane

Potrzeby szkoleniowe każdej organizacji są inne i zależą od szeregu uwarunkowań – dlatego oferujemy Państwu szkolenia „szyte na miarę”: przygotowane specjalnie dla Państwa i odpowiadające właśnie Państwa indywidualnym potrzebom. Programy takich szkoleń, opracowane na podstawie informacji udzielonych przez pracowników Państwa organizacji, będą dostosowane do potrzeb i wymogów Państwa organizacji. Szkolenią mogą zostać przeprowadzone zarówno w naszych salach dydaktycznych, jak i w wybranym przez Państwa miejscu. Celem szkoleń „dedykowanych” jest spowodowanie, aby uczestnicy wyciągnęli z nich jak najwięcej korzyści i mogli owocnie wykorzystywać nabytą wiedzę i umiejętności w codziennej pracy.

Szkolenia są przygotowywane i prowadzone przez doświadczonych trenerów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą nabytą podczas pracy zawodowej.

Gdyby chcieli Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat szkoleń, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 81 441 33 32.

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól!
hint
Podanie swoich danych oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów szkoleniowych przez OSK KURSOR, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. nr 101 z 2002 r., poz. 926, z późniejszymi zmianami).