logo

Ośrodek Szkoleniowy KURSOR

rachunkowość

kwalifikacyjny kurs zawodowy

zapisz się on-line

Dlaczego właśnie ten kierunek?

Wiedza z zakresu rachunkowości połączona z umiejętnościami praktycznymi daje podstawy do zajmowania wysokich stanowisk w przedsiębiorstwach, organizacjach gospodarczych, instytucjach finansowych, jednostkach finansów publicznych, kancelariach doradczych i audytorskich oraz biurach rachunkowych.

Rachunkowość jest niezbędna w codziennej działalności operacyjnej każdego biznesu, a także w planowaniu rozwoju firmy i inwestycji. Jest też fundamentem poczucia bezpieczeństwa i wiarygodności przedsiębiorców, dlatego specjalista ds. rachunkowości zawsze znajdzie zatrudnienie!

Praca: absolwenci kursu mogą być zatrudnieni jako analitycy i doradcy finansowi, pracownicy biura rachunkowego, księgowi, urzędnicy skarbowi.

Rachunkowość w zakresie kwalifikacji EKA.05 Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych

Absolwent kursu w zakresie tej kwalifikacji będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

Program nauczania:

Rachunkowość w zakresie kwalifikacji EKA.07 Prowadzenie rachunkowości

Absolwent kursu w zakresie tej kwalifikacji będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

Program nauczania:

Kwalifikacje:

Po ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego słuchacze otrzymują zaświadczenie o jego ukończeniu oraz przystępują do egzaminu zawodowego organizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Po zdaniu tego egzaminu słuchacze otrzymają wystawiony przez OKE certyfikat kwalifikacji zawodowej.

Słuchacze, którzy posiadają wykształcenie średnie, uzyskują również dyplom zawodowy wystawiony przez OKE oraz suplement w języku polskim i angielskim (Europass), uprawniający do podjęcia zatrudnienia w zawodzie w krajach Unii Europejskiej.

Wypełnij formularz i zapisz się teraz!

zapisz się on-line

« powrót do listy kierunków