logo

Ośrodek Szkoleniowy KURSOR

fryzjer

kwalifikacyjny kurs zawodowy

zapisz się on-line

Dlaczego właśnie ten kierunek?

Chcesz zdobyć nowy zawód? Zawsze interesowało Cię fryzjerstwo? Ten kierunek jest dla Ciebie! Udział w kursie pozwoli zdobyć Ci mnóstwo praktycznych umiejętności. Na zajęciach dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo prowadzić salon fryzjerski i jak zarządzać zespołem. Dzięki temu zostaniesz nie tylko fryzjerem, ale i menadżerem – nabyte umiejętności pozwolą Ci otworzyć własny salon fryzjerski.

Absolwent kwalifikacyjnego kursu zawodowego Fryzjer będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

Praca: w salonach i zakładach fryzjerskich, salonach odnowy biologicznej, hotelach, salonach spa, w charakteryzatorniach teatralnych i telewizyjnych, w ramach własnej działalności gospodarczej.

Program nauczania:

Kwalifikacje:

Po ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego słuchacze otrzymują zaświadczenie o jego ukończeniu oraz przystępują do egzaminu zawodowego organizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Po zdaniu tego egzaminu słuchacze otrzymają wystawiony przez OKE certyfikat kwalifikacji zawodowej.

Słuchacze, którzy posiadają wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, uzyskują również dyplom zawodowy wystawiony przez OKE oraz suplement w języku polskim i angielskim (Europass), uprawniający do podjęcia zatrudnienia w zawodzie w krajach Unii Europejskiej.

Wypełnij formularz i zapisz się teraz!

zapisz się on-line

« powrót do listy kierunków