logo

Ośrodek Szkoleniowy KURSOR

OSDiDK KURSOR o. Biała Podlaska

Szanowni Państwo!

Firma KURSOR zaczęła tworzyć swój oddział w Białej Podlaskiej w 2006 r. W odpowiedzi na zapotrzebowanie środowiska na usługi szkoleniowo-edukacyjne powstawały i rozwijały się poszczególne obszary naszych działań: doskonalenie nauczycieli, szkoły policealne dla dorosłych i liceum ogólnokształcące, Ośrodek Szkolenia Kadr. Staramy się odpowiadać na wymagania i oczekiwania naszych klientów. Cały czas dbamy, aby nasze usługi zapewniały nowoczesną edukację prowadzoną przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, z wykorzystaniem adekwatnych pomocy dydaktycznych. Potwierdzeniem wysokiej jakości podejmowanych przez nas działań szkoleniowych jest przyznana OSDiDK KURSOR przez Lubelskiego Kuratora Oświaty akredytacja.

Baza dydaktyczna oddziału w Białej Podlaskiej

Położenie: Ośrodek Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR w Lublinie, oddział w Białej Podlaskiej znajduje się przy ul. Narutowicza 66. Mieścimy się w nowoczesnym lokalu, dogodnie położonym – blisko węzłów komunikacji miejskiej i międzymiastowej, niedaleko centrum miasta.

Ogólne warunki: Wejście do budynku oraz sale wykładowe umożliwiają dostęp osobom niepełnosprawnym, także tym poruszającym się na wózkach. Zapewniamy warunki zgodne z przepisami BHP i zasadami ppoż.

Warunki lokalowe: Nasza baza dydaktyczna składa się z 4 sal wykładowych o powierzchni 21—40 m2, przeznaczonych dla 24—37 osób oraz pracowni komputerowej, fryzjerskiej i kosmetycznej.

Wyposażenie: