Ośrodek Szkolenia Kadr KURSOR

Oferta kursów dla instytucji rynku pracy

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy Państwu ofertę szkoleniową na rok 2017. Zawiera ona 175 propozycji kursów o różnorakiej tematyce, zapewniających możliwość zarówno rozwoju umiejętności już posiadanych, jak i nabywania nowych. Jest to oferta adresowana do zróżnicowanej grupy wiekowej, do osób chętnych do zdobywania kwalifikacji, niezbędnych do odnalezienia lub ugruntowania pozycji na rynku pracy. Kursy zostały przygotowane w nowoczesnej formule edukacyjnej, przy współpracy z wyspecjalizowaną kadrą praktyków – szkolimy przede wszystkim poprzez zajęcia praktyczne.

Chętnie podejmiemy się również organizacji kursów o zakresie tematycznym zgodnym z potrzebami Państwa instytucji. Możemy zaproponować kursy językowe (angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, norweski, rosyjski), a także uzupełnić przedstawione tu kursy modułami językowymi. Wszystkie kursy mogą zostać wzbogacone o zagadnienia z zakresu aktywnego poszukiwania pracy oraz o zajęcia z doradztwa zawodowego i motywacyjnego.

Ośrodek Szkoleniowy KURSOR od lat funkcjonuje na lubelskim rynku edukacyjnym. Przez ten czas zrealizowaliśmy kilkaset kursów o różnorakiej tematyce. Posiadamy wiele referencji od firm państwowych i prywatnych oraz urzędów z terenu województwa lubelskiego, jak również pozytywne opinie od klientów indywidualnych.

O wysokiej jakości naszych usług szkoleniowych świadczą również akredytacje Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Certyfikat Jakości ISO 9000:2009 (nr QMS0063 z dnia 23 lipca 2013 r.). Ponadto naszymi atutami są:

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

zespół Ośrodka Szkoleniowego KURSOR

Oferta kursów na rok 2017 (format PDF, 1,76 MB)