Ośrodek Szkoleniowy KURSOR o. Chełm

Ośrodek Szkoleniowy KURSOR o. Chełm

Szanowni Państwo!

Wychodząc naprzeciw potrzebom dynamicznie zmieniającego się rynku pracy pragniemy zaprezentować Państwu Ośrodek Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR oraz świadczone przez niego usługi. Oddział KURSOR-a w Chełmie działa na rynku edukacyjno–szkoleniowym od 2006 r.

Doświadczona kadra szkoleniowa, nowocześnie wyposażone sale wykładowe oraz pracownie gwarantują wysoki standard świadczonych usług. Potwierdzeniem wysokiej jakości podejmowanych przez nas działań szkoleniowych jest przyznana OSDiDK KURSOR przez Lubelskiego Kuratora Oświaty akredytacja.

Baza dydaktyczna oddziału w Chełmie

Położenie: Ośrodek Szkoleniowy KURSOR o. Chełm znajduje się przy ul. Hrubieszowskiej 37 w budynku Hotelu Kozak. Lokalizacja w pobliżu centrum miasta oraz dworca PKS i zajazdu busów stwarza dogodne warunki dotarcia na szkolenia i powrotu z nich.

Ogólne warunki: Obiekt jest przystosowany do udziału w szkoleniach osób niepełnosprawnych: posiada podjazd oraz odpowiednio dostosowane łazienki. Ponadto przed budynkiem znajduje się duży parking, z którego mogą korzystać klienci Ośrodka KURSOR.

Warunki lokalowe: Ośrodek KURSOR dysponuje 6 salami dydaktycznymi o powierzchni od 20 do 37 m2 (w tym klimatyzowaną salą na 35 osób) oraz pracowniami: komputerową, fryzjerską i kosmetyczną. Ponadto na każdym piętrze znajdują się łazienki damskie i męskie.

Wyposażenie: